קורס מאמני חדר כושר

0
378
קורס מדריך חדר כושר | מכללת יסודות

חדרי כושר הפכו בשנים האחרונות למקום פופולרי מאוד. הביקוש לפעילות הגופנית המאומצת והמבוקרת גדל גם בזכות המודעות לתרומת האימונים השונים לבריאות שלנו, גם בגלל הרצון להיראות חטובים ואטרקטיביים וגם הפופולריות עצמה מושכת עוד אנשים לחדר הכושר כדי לפגוש שם את כולם וכולן. על-מנת להפיק מקסימום תועלת מכל ביקור בחדר כושר כדאי מאוד להיעזר במאמן מיומן או במאמנת מנוסה, ולכן קורס מאמני חדר כושר מקנה למעשה מקצוע מבוקש וגם מהנה. במכללת יסודות, שהיא הנציגה של המכללה האקדמית וינגייט באילת, תוכלו ללמוד את הקורס בתנאים מצוינים ועם מרצים ברמה גבוהה.

קורס מאמני חדר כושר | מכללת יסודות

מה כוללת תוכנית הלימודים של קורס מאמני חדר כושר?

* אנטומיה ופיזיולוגיה – לרבות שרירים, רקמות חיבור אצל אוכלוסיות שונות (ילדים, קשישים וכו'), מרכיבי תא שריר-שלד, מבנה מערכת הנשימה, מטבוליזם אנאירובי, אופן הפעולה של הלב, משק המים בגוף, המערכת ההורמונלית, הפיזיולוגיה בזמן מאמץ וגם במנוחה, ועוד.

* קינזיולוגיה וביו-מכניקה – תפקידי השרירים, מנופי תנועה, מומנט התנגדות, מומנט שרירי, תנועת הברך, תנועת עמוד השדרה, תנועות נפוצות במהלך אימוני כושר בחדרי כושר.

* שיטות אימון בחדר כושר ועקרונות האימון הגופני – חימום, סוגי התנגדויות, קבוצות תרגילים בהתאם למטרת האימון והאזור בגוף, אימונים מחזוריים ועל מחזוריים, בניית תוכניות אימון מגוונות ובהתאמה לקהל היעד, בטיחות בתרגול, דגשים ייחודיים לאימונים של קטינים, נשים הרות, קשישים ועוד.

* תזונה – מטבוליזם של חלבונים, של שומנים ושל פחמימות, מבנה ותפקוד מערכת העיכול, תוספי תזונה, מיקרו נוטריאנטים ועוד.

הנציגות של מכללת וינגייט באילת

קורס מאמני חדר כושר של מכללת יסודות הוא אחד המקיפים והמעמיקים בארץ כולה. המכללה, שהוקמה כבר ב-1978, מהווה כאמור נציגות של מכללת וינגייט באילת ומעסיקה את מיטב המרצים בתחום הספורט והכשרת המדריכים בעולם זה. הקורס עצמו כולל גם תרגולים מעשיים רבים בחדר כושר מאובזר ומצויד היטב ומתנהל בקבוצות קטנות על-מנת לאפשר לכל משתתף ומשתתפת להפיק ממנו את מלוא התועלת האפשרית. הבוגרים של מסלול לימודים שעברו את הקורסים באילת יוצאים לשוק העבודה עם יכולות מגוונות ומרשימות כך שדלתות רבות של מכוני כושר מובילים נפתחות בפניהם במהרה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here