מרכז רפואי "תירוש פיזיותרפיה וספורט"- להיות בידיים בטוחות

0
577
צילום- משה מעוז

הצעד החיוני לבריאותכם, בין אם עברתם פציעה או ניתוח או בין אם ברצונכם לתחזק את גופכם כספורטאים מקצועיים או חובבנים- טמון בליווי אנשי מקצוע מוסמכים לאורך הדרך.
הכירו את השותפים הבאים שלכם למסע: המרכז הרפואי "תירוש פיזיותרפיה וספורט" (חיפה) בהובלתו של הפיזיותרפיסט תומר תירוש- בעל מוניטין של 16 שנים בעולם הפיזיותרפיה והספורט

תומר תירוש, נשוי ואב ל- 3 ילדים, פיזיותרפיסט מוסמך (B.P.T), שחקן לשעבר בנבחרת הכדורעף של ישראל ובקבוצות בכירות בארץ. "כבר מילדותי באימונים בארץ ובעולם לקראת המשחקים נצמדתי קבוע לפיזיותרפיסט של הקבוצה, צפיתי, למדתי וידעתי שזה החלום שלי"
פציעה קשה בגיל 16 השביתה אותו מפעילות, בעקבותיה גם חווה על בשרו שיקום ארוך אך נושא הצלחה בזכות הפיזיותרפיסט של הנבחרת וכך מצא את עצמו מתחבר אף יותר לתחום ונכון להגשים את ייעודו.
תומר למד באוניברסיטת חיפה 4 שנים לתואר ראשון ועוד שנת התמחות ברפואת ספורט ופיזיותרפיה ומאז מזה 16 שנים שהוא עוסק בתחום, תוך כדי כך צבר מוניטין רב בקרב ספורטאים (ולא רק) בשיקום ובליווי קבוצות ואגודות ספורט ברחבי הארץ.
כיום החליט לעבור לשלב הבא ולייסד את המרכז הרפואי שברשותו.

צוות המרכז מטפל במגוון רחב של הפרעות ופציעות אורתופדיות, בדגש על פגיעות ספורט, שיקום ספורטאים מקצוענים וחובבנים. כמו כן שיקום לאחר ניתוחים, הקלה על כאבים והפרעות במערכת השריר והשלד וכן 'תחזוק' שוטף של הגוף לכלל האוכלוסיה, לצורך מניעה של פציעות עתידיות.

המרכז מלווה מעל לעשור תחרויות ומחנות אימון בארץ ובעולם, כולל נבחרות ישראל בכדורעף, אגודת הפועל חיפה בכדורסל, קבוצות אקרובטיקה, קבוצות ריצה, טריאתלון ועוד.
צוות המטפלים מקפיד על מתן יחס אישי, מסור ומקצועי עם זמינות גבוהה לכל מטופל, ביניהם נמנים הפיזיותרפיסטים המוסמכים נועה קרסנופולסקי, קורל אברוטין ועוד
"אנו מקפידים על טיפולים אישיים "ותופרים" את החליפה האידיאלית לכל מטופל. כמו כן מבצעים ביקורי בית תוך שימוש במכשור וציוד משוכלל ומתקדם, וכל זאת במחירים נוחים"
בנוסף יש לציין כי המרכז ממוקם באזור מרכזי בחיפה, עם גישה נוחה להגעה וחנייה בשפע.

תומר תירוש מסכם: "תהליך שיקומי מיטבי הוא כזה שבסיומו המטופל מרגיש בטוח בעצמו ובגוף שלו לשוב לאיכות חיים גבוהה, לתפקוד ללא כאב ולאורח חיים בריא"

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here