לקטנים ולגדולים: איך נכנסים לכושר?

0
1784
לקטנים ולגדולים: איך נכנסים לכושר?

הילדים מרותקים למסכי המחשב והטלוויזיה, ובמקום לשחק כדורגל או טניס הם בעיקר מנשנשים חטיפים. מצד שני, גם אתם מבלים את רוב היום מול מסך המחשב במשרד, ובין הפסקת הקפה לארוחת הצהריים הדשנה אתם לא זזים יותר מדי. אם המצב הזה מוכר לכם, אולי הגיע הזמן לשבור שגרה, להיכנס לכושר ולדאוג גם לבריאות הילדים. לפרטים נוספים, צרו קשר עוד היום עם שלום כרמי, בעלי ShalomFit.

 מצוקת זמן? תתאמנו בבית

עוד לפניי שתספיקו לספר לנו עד כמה אתם עסוקים, ועד כמה אין לכם זמן פנוי להתאמן או להיכנס לכושר, כדאי שתכירו את הפתרון הפשוט ביותר לבעיה הזו: מדריך כושר אישי. במקום להירשם למכון הכושר (שלא תראו לעתים קרובות מדי) ובמקום לנסות להתעורר בבוקר לריצה רק כדי לכבות את השעון המעורר ולחזור לנמנם, המדריך האישי יכניס אתכם למסגרת, יבנה עבורכם תוכנית אישית שמתאימה ליכולת שלכם, ויקדם אתכם אל התוצאות הטובות ביותר. זוהי המטרה העיקר של שלום כרמי, המלווה מתאמנים רבים בדרך להשגת היעדים שלהם.

 מחיר? לא באמת יקר

אם אתם תוהים כמה זה עומד לעלות לכם, כדאי לעצור ולהבין את המשמעות האמיתית של עבודה עם מאמן אישי. מנויים מיותרים לחדרי כושר וחוגים עולים לכם לא מעט, ובמקום לטפל בפציעות ובבעיות הבריאות (ולשלם כסף), הכושר שלכם יחסוך לכם את הזמן ואת הכסף. הוא גם ימלא אתכם באנרגיות ויאפשר לכם להיות מרוכזים וממוקדים הרבה יותר לאורך כל היום. בקיצור, גם אם יש לעבודה עם מאמן כושר אישי מחיר – לא בטוח שזה לא משתלם.

 פתרון מצוין גם לילדים

בהנחה שנמאס לכם להתווכח עם הילדים על הזמן שהם מבלים מול המסכים, אימון כושר לילדים יכול להיות פתרון נהדר עבורם. ככל שיצליחו להיכנס לכושר ויגלו עולם מהנה במיוחד שבו הם זזים, עובדים קשה, מזיעים ומרגישים את הסיפוק ברגע שאחרי, כך הם יתרחקו קצת יותר מהמסך, ישפרו את הבריאות ויחזקו את הגוף. תהיו בטוחים שגם הם עומדים ליהנות מכל רגע.

מי מתאים לכם?

כדי לבחון מאמן כושר אישי בכפר סבא או באזור המגורים שלכם, ובעיקר כדי לשפר את איכות החיים שלכם ושל הילדים, בחנו היטב את האפשרויות ובדקו למי יש את הידע, את הניסיון ובעיקר את הסבלנות והרגישות. בעבודה אישית עם שלום כרמי תגלו שיש מי שדואג לכם ורואה לנגד עיניכם רק מטרה אחת: להוביל אתכם לכל יעד שהצבתם, גם אם נדמה לכם שלא תגיעו אליו לעולם. אתם מוזמנים ליצור קשר עם שלום כבר עכשיו בטלפון 054-9496066.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here