הגנה עצמית? בלי בעיה!

0
1837
הגנה עצמית? בלי בעיה!

ככל שאנו מתבגרים, אנו הופכים מודעים יותר ויותר לסכנות סביבנו. החל מרמת האלימות הגבוהה ברחובות, רמת השיח במרחב הציבורי, שמירה על בריאות טובה וכן הלאה – אנו נדרשים, בהתאם, להגן על עצמנו לא פעם. כיצד נוכל לעשות זאת בהצלחה? בזכות שיעורי הגנה עצמית. באמצעות לימודים אלו, נעלה את תחושת הביטחון והערך העצמי שלנו, נדע להתנהל אל מול כל אחד ואחד הניצב מולנו, כמו גם נקבל מודעות גבוהה לפעילות גופנית סדירה 

גם בתור אנשים בוגרים, עובדים ובעלי משפחות, אנו ניצבים בפני אתגרים; מצבים מורכבים שעלולים לסכן את חיינו. כדי שנוכל להרגיש נינוחים במרחב הציבורי, לחזק את הביטחון העצמי שלנו – ולהתמודד עם כל אירוע בהצלחה, רצוי להתעניין בפתרון הבא: חוגי אומנויות לחימה בצפון. לימודי לחימה אלו כוללים מגוון רחב של חוגים: החל מאומנויות לחימה משולבות, ג'יו ג'יטסו ברזילאי, קראטה ועד קרב מגע. בבית המדרש הגבוה לאומנויות הלחימה תלמדו כל זאת, ותשיגו כל מטרה שתציבו לעצמכם. מעוניינים לשמור על בריאותכם? ברצונכם להגן על עצמכם מפני כל מצב? המנהל והמאמן הראשי של המרכז, אביטל קרן, בעל דרגת רב-אומן (מסטר) דאן-9 באומנות לחימה משולבת יהודית מסורתית. בנוסף, הוא בוגר בית הספר למאמנים באומנויות הלחימה – מכון וינגייט.

שיטות לחימה שונות לצורך הגנה עצמית

הצורך בהגנה עצמית רק הולך ומתעצם בחלוף השנים, וגם אנשים בוגרים מבקשים להרגיש ביטחון במרחב הציבורי. הרחובות הופכים אלימים יותר ויותר, השפה הופכת אלימה גם כן, ואנו נדרשים למוצא פתרונות חדשים שיעצימו אותנו. כיצד נשיב את תחושת הביטחון לחיינו? שיטת אומנויות לחימה משולבות, המוכרת גם כ-MMA, היא דוגמא בולטת ומומלצת. מדובר בשיטת לחימה המתבססת על מגוון רחב של מסורות לחימה – החל מקראטה ועד איגרוף תאילנדי. 

לצד שיטת אומנות זו, בית המדרש הגבוה לאומנויות הלחימה מציע גם שלל חוגים נוספים, כדוגמת ג'יו ג'יטסו ברזילאי. מדובר בשיטת לחימה אותה פיתח קרלוס גרייס בתחילת המאה ה-20. מאז ועד היום, צברה שיטה זו פופולריות רבה ברחבי העולם. זאת, לאור הטכניקות, הידע והביטחון שהיא מציעה למשתתפים. למעשה, מדובר בשיטת לחימה מובילה שאף תלמד את המשתתפים כיצד לשמור על אורח חיים בריא; אורח חיים המתבסס על פעילות ספורטיבית קבועה. 

להעצים את המשתתפים ולהעלות את רמת הביטחון העצמי שלהם

בין אם מדובר בקרב מגע, לימודי קראטה ובין אם מדובר באומנויות לחימה אחרות – אנו נרוויח מהם הרבה מעבר לכל דמיון. רוצים להגן על עצמכם בסמטה חשוכה? מבקשים לסגל לעצמכם הרגלים בריאים? בית המדרש הגבוה לאומנויות הלחימה מציע מגוון רחב של חוגים. הכול, על מנת לחזק את המשתתפים, להעצים אותם ולסייע להם להגן על עצמם בהצלחה. את המרכז מנהל אביטל קרן, חבר נבחרת ישראל בקראטה לשעבר, ובוגר קורס מנהל ספורט בוינגייט. לפרטים נוספים, צרו קשר בטלפון: 054-661-6299

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here