דור אקשטיין המאמן כושר מסביר – מדוע עולים במשקל אחרי דיאטה

0
2512
דור אקשטיין

כמה פעמים קרה לכם שלאחר שהשקעתם בדיאטה וראיתם תוצאות יפות, ברגע שהפסקתם אותה, עליתם במשקל? דור אקשטיין מאמן לחיטוב הגוף ותזונת ספורט, עם התשובה והפתרון, לבעיה זו המטרידה רבים. 

רבים מאתנו, משקיעים זמן רב ומאמץ פיזי ונפשי בתהליך ירידה במשקל, בין אם אנו מבצעים דיאטה ובין אם אנחנו משלבים איתה אימוני ספורט. רבים המקרים בהם אנו מסיימים את התהליך לאחר שהגענו לתוצאות הנדרשות, אנחנו מרוצים מאוד, מפסיקים את הדיאטה וחוזרים לאכול רגיל את כל מה שאנחנו אוהבים, כי בסופו של יום כולם חוזרים למאכלים האהובים עליהם, ואז כעבור תקופה מסוימת, אנחנו מבחינים כי ישנה עליה במשקל, עד שאנחנו חוזרים למשקל בו התחלנו את הדיאטה. מדובר בדבר מתסכל מאוד, הרי שהשקענו זמן, מאמץ, כסף ועוד בתהליך.

במסגרת חוות הדעת שמקבל מומחה החיטוב ותזונת הספורט, דור אקשטיין, הוא נתקל לא אחת בסוגיה, מדוע אנשים שהשילו במשקלם חזרו חזרה למשקל ההתחלתי לאחר שסיימו את הדיאטה. מסתבר כי מדובר בבעיה שכיחה, אך יש לה פתרון יצירתי שיסייע לכם לשמור על משקל יציב לאורך זמן.

בסרטון דור אקשטיין מסביר למה כולם משמנים חזרה בסיום דיאטה וכיצד ניתן למנוע זאת

דור אקשטיין – כיצד לשמור על משקל יציב לאחר הדיאטה

דור מסביר כי מבחינה מחקרית 97% מהאנשים שביצעו דיאטה וירדו במשקל, חוזרים לאותו משקל התחלתי בדיוק, בטווח של עד 5 שנים אם לא יותר. ולכן אם חשבתם כי דיאטה היא דבר מיותר מלכתחילה, לדבריו יש פתרון המסייע לשמור על המשקל לאחר הירידה. במידה ואנו רוצים לשמור על התוצאה היפה של הירידה במשקל ועל אחוז השומן החדש אליו הגענו במאמץ רב, עלינו להתמיד באימוני משקולות. 

באם נבצע תוך כדי הירידה באחוז השומן גם אימוני משקולות ונבנה מסת שריר, חילוף החומרים שלנו בתהליך הדיאטה לא יתדרדר מטה, הוא יישאר גבוה ולכן כשנסיים את הדיאטה ונגיע למשקל הרצוי, וכמובן שנרצה לחזור לאכול רגיל, הפעם לא נשמין חזרה והכל בזכות מסת השריר. 

דור אקשטיין חוות דעת

דור אקשטיין ממליץ להקפיד ולשמור על עיקרון המשקולות

התסכול לאחר העלייה במשקל הוא רב. רבים אינם מבינים את הסיבה לכך, ויש כאלה שעולים במשקל ומגיעים גם למשקל גבוה יותר, מאשר היו בו בנקודת ההתחלה. דור אקשטיין מציין כי מי שעשה דיאטה ולא עירב בתהליך הירידה והאימון גם אימוני משקולות, הסבירות שלו מבחינה מדעית ומחקרית להישאר באותו משקל סופי בסיום התהליך, היא אפסית. על מנת שתדעו כיצד להתנהל, ולמנוע את עוגמת הנפש בסיום התהליך, עליכם להתייעץ עם איש מקצוע מהשורה הראשונה בתחום. דור אקשטיין, מומחה לחיטוב הגוף ותזונת ספורט, הוא האיש עבורכם במידה ותרצו לשנות את חייכם בצורה שגם תצליחו לשמור על התוצאות בסוף התהליך. 

דור אקשטיין המלצות של לקוחות:

דור אקשטיין המלצות יובל מרינגר
מקור doreckstein.co.il
דור אקשטיין המלצות מושיקו
מקור doreckstein.co.il
דור אקשטיין המלצות איתי אמיר,
מקור doreckstein.co.il
דור אקשטיין ביקורות של לקוחות

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here